SZC logo

Miskolci Szakképzési Centrum

OM kód: 203060/019 | Herman Ottó utca 2.

Intézmény logo

Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Technikum és Szakképző Iskola

  • Hírek
  • Közérdekű adatok
  • CLASSROOM
  • KRÉTA E-NAPLÓ
Széchenyi 2020

Díjak, kedvezmények


Akikre büszkék vagyunk..

Versenyeredményeink 2020./2021. tanév

Szakmai versenyek:

Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) – Szakács

Nótár Nóra Margaréta 11.e1

Osváth Béla 11.e1

Felkészítő tanár:

Monoki László

Írásbeli mentesség

Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) – Pincér

Pere Dorina 11.g1

Zupkó Beatrix 11.g1

Teleki Barnabás 11.g1

Buzás Máté 11.g2

Csáki Krisztián László 11.g2

Németh Máté 11.g2

Felkészítő tanár:

Kissné Péli Szilvia

Írásbeli mentesség

Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) – vendéglátásszervező

Kovács Dániel 5/13.V

Kondi János 5/13.V

Mészáros Máté 5/13.V

Rozgonyi Anita 5/13.V

Vígh Imre 5/13.V

Felkészítő tanár:

Dr. Omarné Vadas Rita

 

Görcsös Dorina 2/14.V

Hegedüs Katalin 2/14.V

Varga Lajos Péter 2/14.V

Felkészítő tanár:

Szilvási Andrea

Írásbeli mentesség

Közismereti tantárgyak versenyei:

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny

Firkala Péter 10.a

Felkészítő tanár:

Friedmanszky Nóra

 

Rigler Edina 10.V1

Felkészítő tanár:

Feketéné Üveges Enikő

Kárpát-medencei döntő 4. helyezés

megyei 1 helyezés

 

Kárpát-medencei döntő 6. helyezés

megyei 1 helyezés

Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) – Humán tantárgycsoport

Lakatos Jázmin 10.h

Felkészítő tanár:

Friedmanszky Nóra

 

Talián Benjámin Mózes 10.e1

Felkészítő tanár:

Kofler Éva

országos 1. helyezés

regionális 4. helyezés

 

 

országos 2. helyezés

regionális 3. helyezés

Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) – Reál tantárgycsoport

Ónodi Boglárka 10.h

Felkészítő tanár:

Balog Krisztina

 

Bódis Tamás 10.h

Felkészítő tanár:

Balog Krisztina

országos 1. helyezés

regionális 1. helyezés

 

 

országos 2. helyezés

regionális 2. helyezés

Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) – Komplex tantárgycsoport (csapatverseny)

A csapat tagjai:

Berta Zsombor 9.e1

Eszlári Szabolcs 9.e1

Zsigmond Barnabás 9.e1

Felkészítő tanárok:

Vécsi Edit Anna

Dr. Molnárné Benedek Erika

Friedmanszky Nóra

Szilágyi Beáta

 

A csapat tagjai:

Hegedűs Eszter 9.b

Bódi Alexandra 9.b

Horvát Nikolett 9.b

Felkészítő tanárok:

Banuné Takács Andrea

Friedmanszky Nóra

Bogdán Józsefné

Balog Krisztina

 

A csapat tagjai:

Kapaló Csenge 9.g2

Hegedűs Balázs 9.e1

Lukács Laura 9.e1

Felkészítő tanárok:

Vécsi Edit Anna

Banuné Takács Andrea

Friedmanszky Nóra

Szilágyi Beáta

Dr. Molnárné Benedek Erika

országos 5. helyezés

regionális 1. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

regionális 2. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

regionális 3. helyezés

 

 

 Holdtitok című verspályázat

Heinisch Gabriella 10.V2

Felkészítő tanár:

Kofler Éva

Verse helyet kapott a verses kötetben

 2021. évi Víz Világnapi alkotói pályázat

 „Rajz és festészet” kategória

Merucza Bianka 9.e1

Pogány Krisztina 9.e1

Felkészítő tanár:

Vécsi Edit Anna

megyei 2. helyezés

különdíj

Sportversenyek:

Országos Diákolimpia Fekvenyomó Verseny – V. korcsoport

Csordás Levente 10.V2 – 66 kg

Szabó Bence 10.V2 – 70 kg

Felkészítő tanár:

Banuné Takács Andrea

1. helyezés

8. helyezés

 

Versenyeredményeink 2019./2020. tanév

Szakmai versenyek:

Bükkszentkereszti Gombafesztivál

Eszlári Ákos 11.V

Iglai Márk 11.V

Felkészítő tanár:

Cserei Lászlóné

Összetett 1. helyezés

Illés Gasztro Kupa

szakács - hidegkonyhai kategória 2 fős csapat:

Mózes Roland KSZ/12.e

Kis Adrián KSZ/12.e

Felkészítő tanár:

Cserei Lászlóné, Fórián Lajos

 

szakács – melegkonyhai kategória egyéni

Mózes Roland KSZ/12.e

Kis Adrián KSZ/12.e

Felkészítő tanár:

Cserei Lászlóné, Fórián Lajos

 

cukrász

Moldován Vivien 12.a

Felkészítő tanár:

Tóth Krisztina

Aranyérem

 

 

 

 

 

 

 

 

Aranyérem

Bronzérem

 

 

 

 

3. helyezés

Szamos Mátyás Emlékverseny – Cukrász

Bódis Tamás 9.h

Felkészítő tanár:

Tóth Krisztina

4. helyezés

Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) – Szakács

Mózes Roland KSZ/12.e

Czók Hajnalka KSZ/12.e

Írásbeli mentesség

Írásbeli mentesség

Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) – Cukrász

Gyürki Bianka Kiara KSZ/12.e

 

 

Császár Beáta Tímea 11.h

Bíró Donát 11.h

Csóka Natália 11.h

Tóth Petra KSZ/12.e

Írásbeli mentesség

továbbjutás az országos válogatóba

Írásbeli mentesség

Írásbeli mentesség

Írásbeli mentesség

Írásbeli mentesség

Közismereti tantárgyak versenyei:

„Játékos anyanyelv, anyanyelvi játékok”

4 fős csapat

Felkészítő tanár:

Friedmanszky Nóra

megyei 3. helyezés

 

 

Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) – Humán tantárgycsoport

Talián Benjámin Mózes 9.e2

Felkészítő tanár:

Kofler Éva

 

Balogh Fruzsina Cintia 10.h

Felkészítő tanárok:

Molnár Éva, Boldis Péter

országos 5. helyezés

regionális 1. helyezés

 

 

regionális 1. helyezés

 

 

Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) – Reál tantárgycsoport

Potyka Attila Gergely 10.h

Felkészítő tanárok:

Csajka Zsuzsanna, Lengyel Zsuzsanna

regionális 5. helyezés

Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) – Komplex tantárgycsoport (csapatverseny)

A csapat tagjai:

Horváth Marcell József 9.e1

Szemán Gábor 9.e1

Molnár Virág 9.e1

Felkészítő tanárok:

Friedmanszky Nóra

Tóth Jánosné

Vécsi Edit Anna

Boldis Péter

 

A csapat tagjai:

Dajka Szabolcs 9.e1

Csömör Patrik 9.e1

Kalocsai Dzsenifer 9.e1

Felkészítő tanárok:

Friedmanszky Nóra

Kofler Éva

Tóth Jánosné

Munkácsi-Gitta Renáta

Boldis Péter

Vécsi Edit Anna

regionális 5. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

regionális 6. helyezés

 

Sportversenyek:

Diákolimpia Floorball fiú V-VI. korcsoport

6 fős csapat

Felkészítő tanár:

Ádám Zsolt

megyei 7. helyezés

 

Versenyeredményeink 2018./2019. tanév

Szakmai versenyek:

V. Schnitta Sámuel Emlékverseny, Szolnok

5 fős csapat:

Tóth Máté Ádám 2/14.V – pincér

Joó Lilla 2/14.V – pincér

Süttő Emese KSZ/12.e – cukrász

Dezső József Marcell 5/13.V – szakács

Molnár Szilvia Dóra KSZ/12.e – szakács

Felkészítő tanárok:

Cserei Lászlóné, Fórián Lajos

Lazányi János

Országos 3. helyezés

Farsang Kupa, Tata

Süttő Emese KSZ/12.e – cukrász

Dezső József Marcell 5/13.V – szakács

Felkészítő tanárok:

Cserei Lászlóné

Lazányi János

Aranyérem

Ezüstérem

 

 

 

Pelikán Kupa, Szolnok

Eszlári Ákos 10.V – szakács

Moldován Vivien KSZ/12.e – cukrász

Gyűrki Bianka Kiara KSZ/12.e – cukrász

Felkészítő tanárok:

Cserei Lászlóné

Tóth Krisztina

Bronzérem

Ezüstérem

Bronzérem

 

 

 

Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) – Szakács

Molnár Szilvia Dóra KSZ/12.e

Nemes Gábor KSZ/12.e

Országos 1. helyezés

Írásbeli mentesség

Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) – Cukrász

Szigeti Vivien Boglárka 11.h

Gyurján Janka KSZ/12.e

Görcsös Dorina KSZ/12.e

Süttő Emese KSZ/12.e

Moldován Vivien KSZ/12.e

Szilágyi Anna Zsófia KSZ/12.e

Írásbeli mentesség

Szamos Mátyás Emlékverseny – Cukrász

2 fős csapat:

Moldován Vivien KSZ/12.e

Gyűrki Bianka Kiara KSZ/12.e

Felkészítő tanárok:

Tóth Krisztina

Bronzérem

III. Országos Csomagoló Verseny, Kiskunhalasi Szakképzési Centrum

3 fős csapat:

Horváth Cintia Alexandra 5/13.K

Ottmár Krisztina 5/13.K

Vatamány Dóra 5/13.K

9. helyezés

Közismereti tantárgyak versenyei:

Implom József Megyei Helyesírási Verseny

Császár Beáta Tímea 10.h

Felkészítő tanár:

Kerékgyártó Lajos

2. helyezés

 

 

Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) – Humán tantárgycsoport

Nótár Nóra Margaréta 9.e2

Felkészítő tanár:

Kormosné Varga Edit

 

Zupkó Enikő 11.g

országos 4. helyezés

regionális 1. helyezés

 

 

regionális 3. helyezés

Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) – Reál tantárgycsoport

Palugyai Sándor László 9.h

Potyka Attila Gergely 9.h

Aleva András István 9.e2

regionális 4. helyezés

regionális 8. helyezés

regionális 9. helyezés

„A nyelv mint eszköz” – a Miskolci Egyetem által szervezett megyei angol nyelvi verseny

4 fős csapat

7. helyezés

Sportversenyek:

Atlétika csapatbajnokság V-VI. korcsoport - diszkosz

4 fős csapat:

Forró Roland 10.e

Lakatos Kevin 12.V

Csordás Dávid 10.e

Kohányi Adrián Valentin 10.e

3. helyezés

Duatlon megyei verseny VI. korcsoport

Kopcsik Zsuzsanna SZÉ12/1.a

Csordás Diána SZÉ12/1.b

1. helyezés

2. helyezés

Floorball diákolimpia megyei diákolimpia döntő V. korcsoport

leány csapat

fiú csapat

6. helyezés

6. helyezés

Floorball diákolimpia megyei diákolimpia döntő VI. korcsoport

leány csapat

5. helyezés

Centrum Futsal regionális verseny

fiú csapat

4. helyezés

Megyei Atlétikai Verseny – 3000 méteres futás – V. korcsoport

Németh Máté 9.g2

7. helyezés

Megyei Atlétikai Verseny – 400 méteres futás – VI. korcsoport

Nótár Erik Szebasztián SZÉ12/1.b

Aleva Gergő János SZÉ12/1.a

Lakatos Ádám SZÉ12/1.b

Csordás Diána SZÉ12/1.b

7. helyezés

9. helyezés

10. helyezés

4. helyezés

Megyei Atlétikai Verseny – súlylökés – VI. korcsoport

Forró Roland 10.e

9. helyezés

Megyei Atlétikai Verseny – 800 méteres futás – VI. korcsoport

Csordás Diána SZÉ12/1.b

2. helyezés

Duatlon megyei döntő – V. korcsoport

4 fős csapat:

Barta Krisztián István 9.g1

Farkas Dávid 9.e1

Németh Máté 9.g2

Teleki Barnabás 9.g1

4. helyezés

Duatlon megyei döntő – V. korcsoport

Pere Dorina 9.g1

4. helyezés

Duatlon megyei döntő – VI. korcsoport

4 fős csapat:

Kaufmann Viktor SZÉ12/2.b

Mihalik Richárd SZÉ12/2.b

Nagy Sándor Dániel SZÉ12/1.b

Rácz Roland SZÉ12/1.b

4. helyezés

Duatlon megyei döntő – VI. korcsoport

Kopcsik Zsuzsanna SZÉ12/1.a

Csordás Diána SZÉ12/1.b

1. helyezés

2. helyezés

Országos Diákolimpia Fekvenyomó Verseny – VI. korcsoport

Lakatos Kevin 12.V – VI. korcsoport

Forró Roland 10.g – V. korcsoport

3. helyezés

3. helyezés

MLSZ Fai Play Amatőr kupa városi selejtező

fiú csapat

leány csapat

2. helyezés

4. helyezés

Városi Kama Bajnokság

11.V csapata

3. helyezés

 

 

 

Versenyeredményeink 2017./2018. tanév

Szakmai versenyek:

38. Nemzetközi Ifjúsági Gasztronómiai Verseny

A csapat tagjai:

Seper Gréta - szakács – 5/13.V

Törös Roland - szakács – 5/13.V

 

Székely Dávid - pincér – KSZ/12.e

Moldován Vivien - cukrász – KSZ/11.e

csapat országos 7. helyezés

pincér országos 5. helyezés

II. Országos Díszcsomagolóverseny

 

 

csapat országos 1. és 2. helyezés

 

Közismereti tantárgyak versenyei:

„Anyanyelvi játékok, játékos anyanyelv” – országos csapatverseny

 

országos 2. helyezés

Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) – Humán tantárgycsoport

Császár Beáta – 9.h

regionális 3. helyezés

országos 16. helyezés

Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) – Reál tantárgycsoport

Szőr Stella – 10.e

regionális 1. helyezés

országos 1. helyezés

 

Sportversenyek:

Fekvenyomás Diákolimpia Országos Döntő

Forró Roland – 9.f

Lakatos Kevin – 11.V

országos 1. helyezés

országos 6. helyezés




Partnereink

SZC logo

Miskolci Szakképzési Centrum


    • Intézmény logo
    • Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Technikum és Szakképző Iskola

      Herman Ottó utca 2.

    • Telefon: +36-46-508-252

      E-mail: titkarsag_szentpali@miskolci-szc.hu

      OM azonosító: 203060/019

      Felnőttképzési nyilvántartás száma: E-001290/2015


    2021Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Technikum és Szakképző Iskola